Pierwszy mecz domowy w sezonie 2020/2021

Już w najbliższy piątek, 18 września, nasza drużyna zagra pierwszy mecz domowy
w niedawno rozpoczętym sezonie PGNiG Superligi Kobiet. Gościem na hali MOSIR
w Jarosławiu będzie zespół z Koszalina.

W pierwszej serii ligowych rozgrywek obydwa zespoły musiały uznać wyższość przeciwniczek. Jarosławianki w wyjazdowym meczu inauguracyjnym uległy Mistrzyniom Polski z Lublina (34:25). Warto jednak wspomnieć o wyrównanej pierwszej połowie spotkania i świetnej dyspozycji obrotowej Sylwii Matuszczyk oraz bramkarki Karoliny Szczurek. Szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin pierwsze spotkanie w tym sezonie rozegrały w Elblągu, gdzie zmierzyły się z tamtejszą drużyną (26:24).

Biorąc pod uwagę porażki obydwu drużyn, walka o pierwsze punkty w sezonie zapowiada się bardzo emocjonująco, na co z pewnością czekają jarosławscy kibice. Nasz zespół ostatni raz na hali MOSIR zagrał 23 lutego (ze Startem Elbląg), więc najbliższy mecz będzie świetną okazją do przywitania się z publicznością po tak długim czasie. Ostatnie spotkanie drużyn z Koszalina
i Jarosławia odbyło się 8 lutego. Tego dnia silniejsza okazała się nasza drużyna (35:28).

Mecz 2. serii PGNiG Superligi Kobiet odbędzie się 18 września (piątek) w hali MOSIR przy ulicy Sikorskiego w Jarosławiu. Zapraszamy również na transmisję internetową (link poniżej):

http://zobacz.tv/pgnig-superliga-kobiet/586-jaroslaw-koszalin

Bilety na to spotkanie dostępne na:

https://abilet.pl/impreza/eurobud-grupa-jks-jaroslaw-vs-mlyny-stoislaw-koszalin-6879

Wróć