Szansa na podtrzymanie dobrej passy

11 listopada Eurobud Grupa JKS Jarosław po zwycięstwie w Elblągu podejmie we własnej hali KPR Ruch Chorzów. Zespół ze Śląska w chwili obecnej zamyka tabelę i ciągle czeka na zwycięstwo.

Miniony weekend ułożył się dla jarosławskiego zespołu pomyślnie. Wygrana w wyjazdowym spotkaniu z EKS-em Start Elbląg (21:26) przerwała serię porażek i na pewno podbudowała morale zespołu. Świetna dyspozycja w defensywnie i wysoka skuteczność w ataku przełożyły się na pewne zwycięstwo i trzy bardzo potrzebne punkty. Jarosławianki mają w tej chwili na swoim koncie 4 punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Należy jednak zaznaczyć, że na tą chwilę czarno-niebieskie mają o jeden mecz mniej od notowanych wyżej zespołów.

Zawodniczkom z Chorzowa nie udało się do tej pory zdobyć punktów i wygrać spotkania. Ostatni mecz rozegrały 24 października, gdzie musiały uznać wyższość gospodyń z Lublina, aktualnych mistrzyń Polski (42:22).

Zaległy mecz 4. Serii PGNiG Superligi Kobiet pomiędzy tymi drużynami odbędzie się 11 listopada o 18:00. Spotkanie będzie można śledzić w serwisie zobacz.tv (link poniżej).

https://www.zobacz.tv/pgnig-superliga-kobiet/602-jaroslaw-chorzow

Wróć